Δημητρούλιας: «Παρουσιαστήκαμε νευρικοί - Κάποιες λεπτομέρειες και η απουσία του Μυλωνά μας στοίχισαν» (VIDEO)

Οσα δήλωσε ο Δημήτρης Δημητρούλιας

Στη νευρικότητα που έδειξαν οι παίκτες στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στάθηκε ο Δημήτρης Δημητρούλιας.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο προπονητής της ΑΕΚ μετά το ισόπαλο (26-26) ντέρμπι στην κάμερα της ΕΡΤ:

«Πάλι έγινε ένα ματς νευρικό, περισσότερο από το πρώτο . Στο πρώτο ημίχρονο ήταν πρωταγωνιστής ο Ολυμπιακός, εμείς παρουσιαστήκαμε νευρικοί, με πολλά αβίαστα λάθη, τα οποία έγιναν γκολ-αντεπίθεσης από τους φιλοξενούμενους.

Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκαμε καλύτερα, είχαμε καλύτερο στόχο. Καταφέραμε να φτάσουμε κοντά στη νίκη, αλλά κάποιες λεπτομέρειες σε συνδυασμό με την απουσία του Μυλωνά, μας έφεραν στην ισοπαλία».