Αθεράπευτα Έγκυρα Κιτρινόμαυρα

Ανατροπή και νίκη για την Λάρισα

Η Λάρισα ανέτρεψε το σκορ και νίκησε τον Εργοτέλη

0

Πετυχαίνοντας δύο γκολ στο τέλος του αγώνα, το ένα μάλιστα στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων, η Λάρισα έκανε μία επική ανατροπή κόντρα στον Εργοτέλη, στην έδρα της, επικράτησε 2-1 και διατήρησε το «απόλυτο» στο πρωτάθλημα της Football League.

Στο 87′ Ναγιάρ με κεφαλιά έφερε το ματς στα ίσα και στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο πρώτος σκόρερ της ομάδας αλλά και του πρωταθλήματος, Μαρουκάκης, βρήκε δίχτυα από κοντά για να «γράψει» το 2-1 και να δώσει μία τεράστια νίκη στην ομάδα του.