Παυλίδης: Ντύθηκε Ιμπραΐμοβιτς και σκόραρε το γκολ της χρονιάς! (VIDEO)

Δείτε την γκολάρα του Βαγγέλη Παυλίδη

Ο Βαγγέλης Παυλίδης συνεχίζει τις εξαιρετικές εμφανίσεις του στην Ολλανδία με τη Βίλεμ και κόντρα στη Φορτούνα Σιτάρντ έβαλε το… κερασάκι στην τούρτα της εξαιρετικής του σεζόν.

Ο διεθνής Έλληνας επιθετικός πέτυχε ένα πραγματικά μαγικό γκολ στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου, το οποίο θα μπορούσε να ζηλέψει ο καθένας επαγγελματίας ποδοσφαιριστής.

Στο 45ο λεπτό της αναμέτρησης και με το σκορ στο 0-0, ο Παυλίδης πέρασε τη… μισή αντίπαλη ομάδα, για να βρεθεί σε θέση βολής και να σκοράρει ένα από τα καλύτερα γκολ της χρονιάς, όχι μόνο στο Ολλανδικό, αλλά και το παγκόσμιο ποδόσφαιρο.