ΑΕΚ Betsson - Άρης: Δεν μπόρεσε να στείλει το ματς στην παράταση ο Μόργκαν (VIDEO)

Η ΑΕΚ Betsson ηττήθηκε στα Λιόσια από τον Άρη με 91-93 με τον Μόργκαν να έχει στην τελευταία επίθεση μοναδική ευκαιρία να στείλει το ματς στην παράταση

Η ΑΕΚ Betsson δεν τα κατάφερε ούτε κόντρα στον Άρη στο κλειστό των Άνω Λιοσίων έχοντας πολύ κακή απόδοση στην άμυνα και γνώρισε την ήττα με 91-93 η οποία είναι η τρίτη σερί στο πρωτάθλημα.

Πάντως, η ΑΕΚ Betsson είχε την ευκαιρία της. Στην τελευταία επίθεση η Ένωση θα μπορούσε να στείλει το ματς τουλάχιστον στην παράταση.

Ήταν η τελευταία επίθεση, όπου ο Μόργκαν δεν τα κατάφερε. Τον νίκησε ο χρόνος, δεν μπόρεσε να στείλει το ματς της AEK Betsson με τον Άρη στην παράταση.