Viral η καλύτερη και πιο... αλήτικη εκτέλεση κόρνερ που έγινε ποτέ (VIDEO)

Αν αναζητούσαμε την καλύτερη εκτέλεση κόρνερ που έχει γίνει ποτέ στην ιστορία του ποδοσφαίρου τότε αυτή του αγώνα της Μπαρτσελόνα με την Γουάντερερς (4-2) στο Κόπα Σουνταμερικάνα θα ήταν μία από τις υποψηφίες.

Στο 54ο λεπτό του αγώνα ο Ντιας έστειλε τη μπάλα από το σημείο του κόρνερ απευθείας στα δίχτυα με αυτή να παίρνει φάλτσο χωρίς να σηκώνεται από το έδαφος.
Μάλιστα, τρία λεπτά νωρίτερα ο ίδιος παίκτης είχε χάσει ηθελημένα ένα πέναλτι καθώς η απόφαση του διαιτητή θεωρήθηκε λανθασμένη.

AEK Basket Queen by Betsson: Η επικαιρότητα της ΑΕΚ με καλεσμένο τον Μ. Κακιούζη