Ενταση Ατματσίδη με Βόκολο στο Καλλιθέα - ΑΕΚ Β'

Ενταση δημιουργήθηκε λίγα λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα της ΑΕΚ Β’ με την Καλλιθέα στο Ελ Πάσο μεταξύ του Ηλία Ατματσίδη και του Λεωνίδα Βόκολου.

Συγκεκριμένα, στο 80ο λεπτό του αγώνα και με το σκορ στο 1-0 υπέρ της Καλλιθέας, ο Κάτσικας εκτέλεσε πλάγιο άουτ, η μπάλα στρώθηκε στην περιοχή στον Κοσίδη ο οποίος σωριάστηκε στο έδαφος από μαρκάρισμα αντιπάλου με τον διαιτητή Ρηγόπουλο να υποδεικνύει επιθετικό φάουλ.

Αμέσως αντέδρασε ο Ηλίας Ατματσίδης από τον πάγκο της ΑΕΚ, ζητώντας πέναλτι, κάτι που προκάλεσε την απάντηση του προπονητή της Καλλιθέας, Λεωνίδα Βόκολου, ο οποίος αντέδρασε με άσχημες εκφράσεις.