Η Λίβερπουλ διασύρει την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με 0-4 στο ημίχρονο! (VIDEO)

Οτι θέλει κάνει η Λίβερπουλ στο πρώτο ημίχρονο του ματς με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

Η Λίβερπουλ έχει μετατρέψει σε πάρτι το ντέρμπι με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ καθώς στο ημίχρονο προηγείται με 4-0 μέσα στο «Ολντ Τράφορντ».

Το σκορ άνοιξε για την ομάδα του Γιούργκεν Κλοπ ο Ναμπί Κεϊτά μόλις στο 5ο λεπτό.

Η Λίβερπουλ δεν σταμάτησε εκεί και συνέχισε το ίδιο ορμητικά, με τον Ζότα στο 13ο λεπτό να κάνει το 2-0 και να παγώνει το κοινό στο «Θέατρο των Ονείρων».

Οι φιλοξενούμενοι βρήκαν κι άλλα γκολ στο πρώτο ημίχρονο, με τον Σαλάχ να σκοράρει στο 38ο και στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, μετατρέποντας το ντέρμπι σε εφιάλτη για την ομάδα του Σόλσκιερ.