Super League: Εμειναν στο μηδέν (0-0) Παναιτωλικός και Αστέρας Τρίπολης (VIDEO)

Παναιτωλικός και Αστέρας Τρίπολης χρειάστηκαν ένα ημίχρονο για να βρουν ρυθμό, αλλά η υπεροχή των Αρκάδων δεν έφερε αποτέλεσμα

Δεν ήταν… γραφτό να δούμε το πρώτο γκολ της φετινής Super League 1 στον αγώνα με τον οποίο άνοιξε η αυλαία της 1ης αγωνιστικής της νέας περιόδου.

Παναιτωλικός και Αστέρας Τρίπολης έμειναν στο 0-0, σε ένα ματς όμως στο οποίο άξιζε να μπει ένα γκολ από πλευράς Αρκάδων τουλάχιστον.

Το πρώτο ημίχρονο δεν ήταν καθόλου καλό και θα μπορούσε να πει κανείς πως το καλύτερο του πρώτου μέρους ήταν το αφιέρωμα των γηπεδούχων στον Μίκη Θεοδωράκη.

Αντιθέτως, στο δεύτερο ημίχρονο ο Αστέρας ανέβασε αρκετά την απόδοσή του, χωρίς όμως να φτάνει στην ουσία, το γκολ.