Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις σήμερα Κυριακή

Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα - 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Πολλά και ενδιαφέροντα παιχνίδια και σήμερα σε όλα τα αθλήματα.

Ακολουθεί το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 18 Απριλίου.

Ποδόσφαιρο

  • 13:30 Μίλαν – Τζένοα NOVASPORTS 3
  • 14:00 Χανιά – Απόλλων Λάρισας ERTFLIX (ΕΡΤ SPORTS 1)
  • 14:00 Ρόδεραμ – Μπέρμιγχαμ NOVASPORTS 5
  • 14:00 Παρί Σεν Ζερμέν – Σεντ Ετιέν NOVASPORTS EXTRA 1
  • 14:45 Παναχαϊκή – Εργοτέλης ΕΡΤ3
  • 14:45 Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας ERTFLIX (ΕΡΤ SPORTS 2)
  • 15:00 Παναθηναϊκός – Αρης NOVASPORTS 1
  • 15:30 Αρσεναλ – Φούλαμ COSMOTE SPORT 1
  • 14:30 Μπόχουμ – Αννόβερο COSMOTE SPORT 8
  • 15:00 Σοσιεδάδ – Σεβίλλη COSMOTE SPORT 2
  • 15:00 Οσασούνα – Ελτσε COSMOTE SPORT 9
  • 16:00 Αταλάντα – Γιουβέντους NOVASPORTS 3
  • 16:00 Λάτσιο – Μπενεβέντο NOVASPORTS 5
  • 16:00 Μπολόνια – Σπέτσια NOVASPORTS extra1
  • 16:15 Moto2 Grande Premio 888 de Portugal, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT 7
  • 16:30 Ντόρτμουντ – Βέρντερ Βρέμης COSMOTE SPORT 3
  • 17:15 Ατλέτικο Μαδρίτης – Εΐμπαρ COSMOTE SPORT 2
  • 17:15 Αλαβές – Ουέσκα COSMOTE SPORT 9
  • 17:15 ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης NOVASPORTS 2
  • 18:00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπέρνλι COSMOTE SPORT 1
  • 19:00 Μάιντζ – Χέρτα Βερολίνου COSMOTE SPORT 3
  • 19:00 Τορίνο – Ρόμα NOVASPORTS 3
  • 19:00 Αγιαξ – Φίτεσε NOVASPORTS 4
  • 19:00 Σιντ Τρούιντεν – Αντερλεχτ NOVASPORTS extra1
  • 19:30 Μπέτις – Βαλένθια COSMOTE SPORT 2
  • 19:30 Νασιονάλ Μαδέιρα – Πόρτο COSMOTE SPORT 6
  • 19:30 Κάντιθ – Θέλτα COSMOTE SPORT 9
  • 19:30 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός NOVASPORTS 1
  • 20:30 Λέστερ – Σαουθάμπτον COSMOTE SPORT 1
  • 21:45 Νάπολι – Ιντερ NOVASPORTS 2
  • 22:00 Χετάφε – Ρεάλ Μαδρίτης COSMOTE SPORT 2
  • 22:00 Λεβάντε – Βιγιαρεάλ COSMOTE SPORT 9
  • 22:00 Ναντ – Λιόν NOVASPORTS 3
  • 22:20 Ιντερ Μαϊάμι – Λος Αντζελες Γκάλαξι NOVASPORTS 4
  • 00:55 Κολόμπους Κρου – Φιλαντέλφια Γιούνιον NOVASPORTS 1

Μπάσκετ

  • 15:15 Τόφας – Νταρουσάφακα COSMOTE SPORT 4
  • 17:00 ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός ΕΡΤ3
  • 18:00 Τριέστε – Πέζαρο NOVASPORTS 5
  • 19:30 Ρεάλ Μαδρίτης – Μπανταλόνα COSMOTE SPORT 8
  • 20:00 Νιου Γιορκ Νικς – Νιου Ορλινς Πέλικανς COSMOTE SPORT 4
  • 22:30 Μαϊάμι Χιτ – Μπρούκλιν Νετς COSMOTE SPORT 7

Βόλεϊ

  • 20:00 Τελικός Λιγκ Καπ ΕΡΤ3

Πόλο

  • 14:30 Πανιώνιος – Γλυφάδα ERTFLIX (ΕΡΤ SPORTS 3)

Σνούκερ

  • 13:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ EUROSPORT
  • 15:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ EUROSPORT 2
  • 16:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ EUROSPORT 2
  • 19:30 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ EUROSPORT 2
  • 20:45 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ EUROSPORT
  • 00:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Σέφιλντ EUROSPORT

Τένις

  • 13:00 ATP Masters 1000 Monte Carlo, τελικός διπλού COSMOTE SPORT 6
  • 15:30 ATP Masters 1000 Monte Carlo, τελικός COSMOTE SPORT 6

Μηχανοκίνητα

  • 08:00 Αγώνας Αντοχής Μοτοσικλετών: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 24 Ώρες Λε Μαν EUROSPORT 2
  • 13:05 Moto3 Grande Premio 888 de Portugal, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT 7
  • 14:30 MotoGP Grande Premio 888 de Portugal COSMOTE SPORT 7
  • 17:50 Red Bull MotoGP Rookies Cup, Portugal, Portimao, 2ος Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT 7
  • 16:00 Formula 1, Imola EPT2 & COSMOTE SPORT 5

Γκολφ

  • 22:00 PGA TOUR RBC Χέριτατζ EUROSPORT 2

Ποδηλασία

  • 12:05 Αμστελ Γκολντ Ρέις (Γ) EUROSPORT
  • 13:00 Γύρος Τουρκίας, 8ο ετάπ EUROSPORT
  • 14:05 Αμστελ Γκολντ Ρέις EUROSPORT
  • 18:15 Γύρος Βαλένθια, 5ο ετάπ EUROSPORT

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΑΣ
ΟΛΑ ΤΑ BLOGS
X