Super League: Προκλητικό σπρώξιμο στον Ολυμπιακό για να κερδίσει (1-2) τον Άρη στο Χαριλάου

Ο Ολυμπιακός νίκησε τον Άρη στη Θεσσαλονίκη με το απαραίτητο διαιτητικό σπρώξιμο

Με ένα τραγικό λάθος του Χουτεσιώτη και ένα πέναλτι… μαϊμού, ο Ολυμπιακός έφυγε με νίκη 1-2 από το Χαριλάου.

Στο 17ο λεπτό ο Φραν Ναβάρο εκμεταλλεύτηκε το τραγικό λάθος του Λευτέρη Χουτεσιώτη και σε κενή εστία έκανε το 0-1.

Τέσσερα λεπτά αργότερα, ο Ολυμπιακός κέρδισε ένα αστείο πέναλτι, το οποίο μετέτρεψε σε γκολ ο Ροντινέι για το 0-2.

Το μόνο που κατάφερε ο Άρης ήταν να μειώσει στις καθυστερήσεις με αυτογκόλ του Κίνι.

Βαγγέλης Αρναούτογλου: Δείτε πόσους ασύδοτους, πόσα ελεεινά φίδια έχουμε απέναντί μας