ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ 0-1: Γκολ και φάσεις (VIDEO)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές του ματς της ΑΕΚ

Η ΑΕΚ πέρασε από τα Ιωάννινα με διπλό, όπου ήταν και το πρώτο ζητούμενο. Και για να γίνει αυτό σκόραρε ο Στίβεν Τσούμπερ στο 7′, ένα γκολ που έδωσε τη νίκη με 0-1 στους Ζωσιμάδες απέναντι στον ΠΑΣ Γιάννινα για την 12η αγωνιστική της Super League.

Η ΑΕΚ είχε ένα καλό πρώτο ημίχρονο με πολλές ευκαιρίες για να σκοράρει και άλλα γκολ, αλλά ήταν αναποτελεσματική με άτσαλα τελειώματα. Στο β’ ημίχρονο έριξε ρυθμούς, ο ΠΑΣ ανέβηκε, αλλά ευτυχώς κράτησε το σκορ μέχρι το τέλος και έφυγε με τη νίκη που την κρατά ψηλά στην βαθμολογία, κοντά στην κορυφή.

ΠΑΣ Γιάννινα-ΑΕΚ 0-1

Δείτε ΕΔΩ τις καλύτερες στιγμές του ματς της ΑΕΚ

Βαγγέλης Αρναούτογλου: Δείτε πόσους ασύδοτους, πόσα ελεεινά φίδια έχουμε απέναντί μας