Πέρασε και από την έδρα του Καμπανιακού (0-2) ο Λεβαδειακός - Έκανε το «4 στα 4»

Τέταρτη σερί νίκη για τον Λεβαδειακό αυτή την φορά κόντρα στον Καμπανιακό με σκορ 2-0.

Δεν «κόβει» ταχύτητα ο Λεβαδειακός και πέρασε αέρας από την έδρα του Καμπανιακού στην Χαλάστρα με 2-0 για την 5ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου της φετινής Super League 2 κάνοντας έτσι το 4 στα 4 και βρίσκεται μόνος στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

Ο Λεβαδειακός πήρε το προβάδισμα από νωρίς, χάρη σε ένα ακόμα γκολ του Κουϊρουκίδη, στο 10’. «Προειδοποίησαν» με προσπάθεια του σκόρερ με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, καθώς το σουτ του σταμάτησε στο δεξί δοκάρι του Κσαπίδη. Ενώ διπλασίασαν τα τέρματα τους στο 48ο λεπτό, με το τέρμα του Βήχου.

Με τους νεοφώτιστους γηπεδούχους να μην μπορούν να «επιστρέψουν» στο ματς και να μένουν έτσι στους 3 βαθμούς, μετά από 3 παιχνίδια.

Βαγγέλης Αρναούτογλου: Δείτε πόσους ασύδοτους, πόσα ελεεινά φίδια έχουμε απέναντί μας