Αντβέρπ - ΑΕΚ 1-0 (ΤΕΛΙΚΟ)

Εικόνες από το Αντβέρπ - ΑΕΚ

Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη του αγώνα της ΑΕΚ με την Αντβέρπ για τα πλέι οφ του Champions League

Η AEK φιλοξενείται σήμερα (22:00, Cosmote Sport 2, LIVE σχολιασμός enwsi.gr, LIVE μετάδοση από το AEK game) από την Αντβέρπ στην Αμβέρσα για το πρώτο ματς των play off του Champions League θέλοντας να πάρει προβάδισμα πρόκρισης για το δεύτερο παιχνίδι στην «Αγιά Σοφιά – OPAP Arena» την επόμενη Τετάρτη (30/08, 22:00).

Η αποστολή του Δικεφάλου δεν είναι καθόλου εύκολη καθώς μόλις τρεις μέρες μετά την ρεβάνς με την Ντινάμο Ζάγκρεμπ η ομάδα του Ματίας Αλμέιδα θέλει να βάλει γερές βάσεις πρόκρισης απέναντι σε έναν αντίπαλο που μόνο εύκολο δεν τον χαρακτηρίζει κάποιος.

Αντβερπ – ΑΕΚ

Λεπτό προς λεπτό η εξέλιξη του αγώνα της ΑΕΚ με την Αντβερπ για τα πλέι οφ του Champions League

Πάνος Λούπος: Στην Τούμπα έβαλε πέρυσι τις βάσεις, εκεί μπορεί φέτος να το τελειώσει