ΠΑΟΚ και Άρης μαθαίνουν σήμερα αντίπαλο στο Conference League

ΠΑΟΚ και Άρης μαθαίνουν σήμερα αντίπαλο στο Conference League
Photo Credits: INTIME

Κληρώνει για ΠΑΟΚ και Άρη στα προκριματικά του Europa Conference League

Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα - 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ώρα κλήρωσης για ΠΑΟΚ και Άρη στο Europa Conference League.

Ο «δικέφαλος του Βορρά» και οι «κίτρινοι» θα μάθουν την ομάδα, την οποία θα βρουν στον δρόμο τους στον 2ο προκριματικό γύρο της διοργάνωσης, καθώς για τις 14:00 έχει προγραμματιστεί η διαδικασία. Άλλωστε από την Τρίτη έχουν γίνει γνωστοί οι υποψήφιοι αντίπαλοι τους, αφού πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τον 1ο προκριματικό.

Πρέπει να σημειωθεί ότι κάποιες ώρες (στις 10:00 περίπου) πριν ξεκινήσει η διαδικασία θα ανακοινωθούν τα υπογκρούπ και τα σβήσουν πολλοί από τους υποψήφιους αντιπάλους για ΠΑΟΚ και Άρης, στους οποίους είναι αυτήν τη στιγμή κάποια δυνατά χαρτιά.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι αντίπαλοι για ΠΑΟΚ και Άρη στον 2ο προκριματικό του Conference:

Τομπόλ (Καζακστάν)

Πέτροκλαμπ (Μολδαβία)

Ο νικητής του ζευγαριού B36 (Ν. Φερόε) – Πάιντε (Εσθονία)

Ντρίτα (Κόσοβο)

Νικητής του ζευγαριού Αραράτ (Αρμενία) – KF Εγκνατία (Αλβανία)

Βοϊβόντινα (Σερβία)

Άδανα Ντεμίρσπορ (Τουρκία)

Λουκέρνη (Ελβετία)

Νικητής του ζευγαριού Γκζίρα (Μάλτα) – Γκλεντοράν (Β. Ιρλανδία)

Νικητής του ζευγαριού MSK Ζίλινα (Σλοβακία) – Λεβάντια Τάλιν (Εσθονία)

Βόρσκλα Πολτάβα (Ουκρανία)

Μποχίμιανς Πράγα (Τσεχία)

Νικητής του ζευγαριού Ζελέζνιτσαρ (Βοσνία) – Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία)

Νικητής του ζευγαριού Ακουρέρι (Ισλανδία) – Κόναχ’ς Κουάι (Ουαλία)

Νικητής του ζευγαριού Πανεβέζις (Λιθουανία) – Μιλσάμι Ορέι (Μολδαβία)

Νικητής του ζευγαριού HB Τορσάβιν (Ν. Φερόε) – Ντέρι (Ιρλανδία)

Νικητής του ζευγαριού Ντουγκαζνίνι (Βοσνία) – Γιουρόπα FC (Γιβραλτάρ)

Νικητής του ζευγαριού Μπαλζάν (Μάλτα) – Ντομζάλε (Σλοβενία)

Νικητής του ζευγαριού Πένιμποντ (Ουαλία) – Σάντα Κολόμα (Ανδόρα)

Νικητής του ζευγαριού Προγκρες Νίντερκομ (Λουξεμβούργο) – Τζιλάνι (Κόσοβο)

Μπειτάρ Ιερουσαλήμ (Ισραήλ)

Χάμαρμπι (Σουηδία)

Κάλμαρ (Σουηδία)

Λέφσκι Σόφιας

Νικητής του ζευγαριού KF Τίρανα (Αλβανία) – Ντιναμό Μπατούμι (Γεωργία)

Νικητής του ζευγαριού Βίκινγκουρ (Νησιά Φερόε) – Ίντερ Κλαμπ ντ’ Εσκάλντες (Ανδόρα)

Κρουσέιντερς (Β. Ιρλανδία)

Κάουνο Ζαλγκίρις (Λιθουανία)

Πόγκον (Πολωνία)

Ζαλαεγκέρσεγκι (Ουγγαρία)

Κεσκεμέτι (Ουγγαρία)

Ντέμπρετσεν (Ουγγαρία)

Σέπσι (Ρουμανία)

Γκαμπάλα (Αζερμπαϊτζάν)

Μπόρακ Μπάνια Λούκα (Βοσνία)

Σαμπάχ (Αζερμπαϊτζάν)

Ορντόμπασι (Καζακστάν)

ΤΣΣΚΑ 1946 (Βουλγαρία)

Ακτόμπε (Καζακστάν)

Τσέλιε (Σλοβακία)

Άουντα (Λετονία)

Ντιφερντάζ (Λουξεμβούργο)

Τορπέντο (Λευκορωσία)

AEK Talk, Σταύρος Καζαντζόγλου - Κώστας Τσίλης: Πρωταθληματική και αγριεμένη ΑΕΚ, 1-3 την Λαμία
Οι ειδήσεις του στο Google News Δείτε Live όλες τις ειδήσεις του
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΑΣ
ΟΛΑ ΤΑ BLOGS
X