ΑΕΚ: Οι πανηγυρισμοί των «κιτρινόμαυρων» με τον κόσμο μετά τη μεγάλη νίκη! (VIDEO)

Δείτε πως πανηγύρισαν παίκτες και κόσμος μετά τη νίκη της ΑΕΚ κόντρα στον Αρη

Ο Στίβεν Τσούμπερ με ένα άπιαστο σουτ έδωσε την πολύτιμη νίκη στην ΑΕΚ με 3-1 επί του Άρη στη Νέα Φιλαδέλφεια,για την 4η αγωνιστική των πλέι οφ της Super Leagye.

Ο Ελβετός ήταν σε τρομερή μέρα και στις καθυστερήσεις έβαλε ακόμη ένα υπέροχο γκολ για το 3-1 που έφερε ξέφρενα πανηγύρια στην ΑΕΚ.

Ο Λιβάι Γκαρσία στο 36′ με πέναλτι έκανε το 1-0, αλλά ο Ιτούρμπε πριν τελειώσει το ημίχρονο ισοφάρισε σε 1-1 από λάθος των Βίντα-Αθανασιάδη. Στο β’ ημίχρονο η ΑΕΚ πίεσε περισσότερο και τελικά στο 83′ νίκησε τον τρομερό Κουέστα με φοβερό σουτ, ενώ στο 95′ έκανε το 3-1.

Δείτε πως πανηγύρισαν οι παίκτες με τον κόσμο μετά το τέλος της αναμέτρησης:

AEK Basket Queen by Betsson: Η επικαιρότητα της ΑΕΚ με καλεσμένο τον Μ. Κακιούζη