AEK: Η φοβερή ενέργεια του Γκατσίνοβιτς που... τρέλανε τον κόσμο στη Λιβαδειά! (VIDEO)

Ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς... χόρεψε κόντρα στον Λεβαδειακό

Η ΑΕΚ πέρασε από τη Λιβαδειά χωρίς να πατήσει γκάζι. Ο Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς ήταν από τους πολύ καλούς παίκτες της Ένωσης που μετά τα πρώτα λεπτά… έκπληξης στο χωράφι της Λιβαδειάς κατάφερε και βρήκε ρυθμός όντας αρκετά απειλητικός.

Στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε ακόμα περισσότερο ρυθμό και δεν τον έβλεπαν οι αντίπαλοι του. Έκανε ένα μικρό… πάρτι από την αριστερή πλευρά, αλλά όχι μόνο. Κέρδισε με τρομερή προσωπική ενέργεια το πέναλτι για το δεύτερο γκολ και γενικώς ταλαιπώρησε πολύ τους αντίπαλους αμυντικούς.

Μια από τις καλύτερες ενέργειές του ήρθε μετά το 2-0 όταν η ΑΕΚ έφυγε στην αντεπίθεση και ο Σέρβος χαφ χόρεψε εις διπλούν τον αντίπαλο αμυντικό βγάζοντας μια φοβερή κάθετη για τον Μάνταλο ο οποίος στη συνέχεια έδωσε στον Λιβάι Γκαρσία, αλλά εν τέλει δεν βγήκε κάποια τελική.

Ο κόσμος στη Λιβαδειά ήταν… τρελαμένος με τον Γκατσίνοβιτς και τον αποθέωσαν μετά από αυτή την ενέργεια.