Αθεράπευτα Έγκυρα Κιτρινόμαυρα

Ηττήθηκε με 1-0 από τον Ατρόμητο η Κ15 της ΑΕΚ

Η Κ15 της ΑΕΚ δεν τα κατάφερε και ηττήθηκε με 1-0 από τον Ατρόμητο.

0

Η ομάδα Κ15 της ΑΕΚ ηττήθηκε 1-0 από την αντίστοιχη του Ατρομήτου σε αγώνα για την 6η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κ15 της Super League 2019-20 που πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο της Χωράφας στο Περιστέρι.

Το σκορ διαμορφώθηκε από το πρώτο ημίχρονο και δεν άλλαξε στο δεύτερο 40λεπτο παρά τις μεγάλες ευκαιρίες που δημιούργησε η ομάδα της ΑΕΚ.

ΑΕΚ (Γενναίος Καραχάλιος): Μπαλαμώτης, Σταματελόπουλος, Σκιαδαρέσης (Κρητικός) Ζαχαρόπουλος, Γιαματζίδης, Ντελής (Λούκας) Κρουσελνίτσκι, Μούτσα, Κοντάκης, Κλάψας (Δημητριάδης) Δεληγιαννίδης (Γκίνης)