Ξεφτίλισαν το ποδόσφαιρο: Πρόκριση χάρισμα στον ΠΑΟΚ με μούφα-πέναλτι στο τέλος! (VIDEO)

Σε ένα ματς που δεν έγινε ποτέ σέντρα μετά από το γκολ στο 119′ ο ΠΑΟΚ πήρε την πρόκριση-δώρο από τον διαιτητή κόντρα στον Πανιώνιο με 4-2 στην παράταση.

Ο ΠΑΟΚ ήταν εκτός ημιτελικών Κυπέλλου, αλλά ο διαιτητής Σκουλάς τον… έβαλε μέσα με ένα πέναλτι μαϊμού στα τελευταία λεπτά της παράτασης.

Η ομάδα του Πανιωνίου ήταν έξαλλη μετά το ανύπαρκτο πέναλτι και αποφάσισε να μην κάνει σέντρα σε ένα ματς που δεν… τελείωσε ποτέ!

Ο ΠΑΟΚ προκρίθηκε στα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας αποκλείοντας τον Πανιώνιο στην παράταση με 4-2 (32΄ Μπίσεσβαρ, 82΄ Σφιντέρσκι, 114΄ Άκπομ, 118΄ πεν. Βιεϊρίνια – 33΄ Ντουρμισάι, 94΄ Καμαρά). Οι «κυανέρυθροι», που είχαν νικήσει με 2-1 στον αγώνα της Νέας Σμύρνης, πλησίασαν σε μια μεγάλη πρόκριση αλλά ο Σκουλάς τους έβαλε… STOP για να στείλει τον ΠΑΟΚ στα ημιτελικά με το… έτσι θέλω.

Για αυτό δεν έκαναν σέντρα οι «κυανέρυθροι» σε ένδειξη διαμαρτυρίας στο τέλος του ματς.