Άρχισε την κλάψα ο Τερίμ: «Έπρεπε να κερδίσουμε - Δεν ξέρω γιατί είχαμε μόνο πέντε λεπτά καθυστερήσεις»

Γκρίνια για τη διαιτησία από τον Φατίχ Τερίμ

Ο προπονητής του Παναθηναϊκού, Φατίχ Τερίμ, μετά το 2-2 με τη Λαμία των 10 παικτών, άρχισε την κλάψα για τα λεπτά καθυστερήσεων που έδειξε ο διαιτητής!

Αναλυτικά όσα ανέφερε ο Φατίχ Τερίμ στην κάμερα της Cosmote TV:

«Δεν έχει καμία σχέση το αποτέλεσμα με την τύχη έπρεπε να κερδίσουμε. Ήρθαν τα πάνω κάτω δύο φορές και δεχθήκαμε γκολ, έπρεπε να σκοράρουμε περισσότερο. Δεν ήταν η τύχη, τραυματίστηκαν 2 παίκτες μας, αλλά έπρεπε να είχαμε κερδίσει.

Η νίκη ήταν στα χέρια μας αλλά δε μπορέσαμε να την πάρουμε. Θα ετοιμαστούμε για την Τετάρτη. Δεν ξέρω γιατί είχαμε μόνο πέντε λεπτά. Δεν είναι ωραίο να δίνεις ευκαιρίες σε ομάδες που δε θέλουν να παίξουν».

Τάσος Καπετανάκος: «Η ΑΕΚ τρομοκρατεί ξανά το ελληνικό ποδόσφαιρο – Αραούχο, Κάλενς… Σλίβκα» (VIDEO)