Μυθική ανατροπή της Ρεάλ: Τούμπαρε την Αλμερία από το 0-2 και λυτρώθηκε στο 90'+9'!

Η Αλμερία προηγήθηκε 2-0 μέσα στο «Σαντιάγκο Μπερνμπέου», αλλά η Ρεάλ Μαδρίτης με αδιανόητη ανατροπή και τον Καρβαχάλ λυτρωτή, έπιασε κορυφή

Νέο έπος από τη Ρεάλ Μαδρίτης!

Η ομάδα του Κάρλο Αντσελότι έκανε αδιανόητη ανατροπή, επικρατώντας 3-2 της Αλμερία και ενώ βρισκόταν πίσω στο σκορ με 2-0. Με το γκολ της νίκης να έρχεται στο 9ο λεπτό των καθυστερήσεων από τον Καρβαχάλ και ενώ νωρίτερα είχε μετρήσει αμφιλεγόμενο τέρμα από τον Βινίσιους για την ισοφάριση.

Πέμπτη ανατροπή για τους «μερέγχες» στη φετινή La Liga, βρίσκοντας για άλλο ένα παιχνίδι γκολ στα τελευταία λεπτά και παραμένει στην κορυφή της βαθμολογίας, έχοντας και ματς λιγότερο.

Πάνος Λούπος: Στην Τούμπα έβαλε πέρυσι τις βάσεις, εκεί μπορεί φέτος να το τελειώσει