Super League: «Χοντρό» σπρώξιμο ξανά για Παναθηναϊκό - Κέρδισε με το ζόρι 2-1 τον Παναιτωλικό (VIDEO)

Ο Παναθηναϊκός τα βρήκε σκούρα αλλά Φωτιάς και Περράκης τον βοήθησαν να πάρει τη νίκη

Δύσκολα έβαλε στον Παναθηναϊκό ο Παναιτωλικός, με την ομάδα του Φατίχ Τερίμ να χρειάζεται σπρώξιμο από Φωτιά και Περράκη για να πάρει τη νίκη με 2-1 στην Λεωφόρο.

Πεντακάθαρο πέναλτι υπέρ του Παναιτωλικού δεν έδωσαν οι διαιτητές στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου με το σκορ στο 0-0.

Αφού δεν δόθηκε το πέναλτι και η ανάπαυλα βρήκε τις ομάδες στο 0-0, το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε με τον Παναθηναϊκό να ανοίγει το σκορ στο 51ο λεπτό με τον Σπόραρ.

Ο Σλοβένος επιθετικός έκανε το 2-0 στο 89ο λεπτό με τον Παναιτωλικό να μειώνει σε 2-1 με τον Μλάντεν στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης.

Πάνος Λούπος: Στην Τούμπα έβαλε πέρυσι τις βάσεις, εκεί μπορεί φέτος να το τελειώσει