ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Ούτε τελική η ομάδα του Λουτσέσκου σε ένα ημίχρονο! (ΦΩΤΟ)

Εικόνες από το ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

Εντυπωσιακή η ΑΕΚ στο πρώτο ημίχρονο

Η ΑΕΚ είναι πολύ καλή στο πρώτο ημίχρονο του ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ και έχει… πατήσει την ομάδα της Θεσσαλονικής.

Συγκεκριμένα, εκτός από το ότι η Ένωση προηγείται στο σκορ από το γκολ του Ορμπελίν Πινέδα στο 17ο λεπτό, ο Ματίας Αλμέιδα φαίνεται να έχει «κλειδώσει» τον Ραζβάν Λουτσέσκου.

Στα πρώτα 45 λεπτά της αναμέτρησης, ο ΠΑΟΚ δεν έχει απειλήσει ουσιαστικά καθόλου την εστία του Τσίτσαν Στάνκοβιτς, καθώς όπως μπορείτε να δείτε και μόνοι σας στα στατιστικά, η ομάδα του Λουτσέσκου δεν είχε ούτε μία τελική.

Δείτε εδώ τα στατιστικά:

Εγκλήματα της ΑΕΚ στην Τούμπα, έχασε 3-2 | AEK Τalk 28/4/24 -Στ. Καζαντζόγλου (VIDEO)