Δεν ήταν ένα, δεν ήταν δύο, τέσσερις γκολάρες της ΑΕΚ επί του ΠΑΟΚ με επική μετάδοση Καζαντζόγλου - Τσίλη (VIDEO)

Ακούστε πως μετάδωσαν τα γκολ της ΑΕΚ ο Σταύρος Καζαντζόγλου και ο Κώστας Τσίλης στο ΑΕΚ game του ENWSI TV

To ENWSI TV σας δίνει τη μετάδοση των αγώνων της ΑΕΚ όπως την… θέλετε. Με τρέλα και παλμό. Η Ένωση έδινε ένα πολύ σημαντικό παιχνίδι χθες κόντρα στον ΠΑΟΚ στην «Αγιά Σοφιά – OPAP Arena» και με τέσσερις γκολάρες πήρε τη νίκη.

Η Ένωση άνοιξε το σκορ στο 21΄με τον Στίβεν Τσούμπερ και ελάχιστα μετά (24′) ο Αρόλντ Μουκουντί διπλασίασε τα τέρματα για τον Δικέφαλο, κάνοντας το 2-0, που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μέρος η ΑΕΚ «χτύπησε» ακόμη δύο φορές με τον Λιβάι Γκαρσία στο 77΄ να κάνει το 3-0 και τον Πάολο Φερνάντες να διαμορφώνει το τελικό 4-0 στο 86ο λεπτό.