ΑΕΚ - Παναθηναϊκός: Ο Νταμπάνοβιτς έδωσε πέναλτι το πήρε πίσω χωρίς VAR και δεν κατάλαβε κανείς τι έδωσε! (VIDEO)

Δείτε τι φάση που σήκωσε αντιδράσεις στο φινάλε το αγώνα της ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό

Κανείς δεν κατάλαβε τι έδωσε ο Νίκολα Νταμπάνοβιτς στο τελευταίο λεπτό του αγώνα της ΑΕΚ με τον Παναθηναϊκό.

Στο 10ο λεπτό των καθυστερήσεων στο ΑΕΚ – Παναθηναϊκός 0-0 ο Μαυροβούνιος διαιτητής Νταμπάνοβιτς αρχικά έδειξε πέναλτι υπέρ του Αραούχο. Μία υπόδειξη ουσιαστικά στην τελευταία φάση του ματς . Έδειξε την άσπρη βούλα για μαρκάρισμα του Παλάσιος πάνω στον Αραούχο αλλά στη συνέχεια φάνηκε να υπάρχει παρέμβαση του VAR και να μιλά μέσω της ενδοεπικοινωνίας. Κατόπιν τούτου δόθηκε φάουλ υπέρ του Παλάσιος από τον Αραούχο.