Ασύλληπτα πράγματα στο Τσάρλτον-Ίπσουιτς με 4 γκολ στις καθυστερήσεις (ΦΩΤΟ)

Ασύλληπτα πράγματα στο Τσάρλτον-Ίπσουιτς! 2-2 στο 90', 2-4 στο 90+4' και… 4-4 τελικό!

Το ματς της χρονιάς έγινε στη League One ανάμεσα σε Τσάρλτον και Ίπσουιτς, που ήρθαν ισόπαλες, 4-4, σε αγώνα που ήταν 2-2 μέχρι το 90′!

Οι φιλοξενούμενοι είχαν προηγηθεί 2-0 μέχρι το 52′ αλλά ισοφαρίστηκαν με γκολ στο 63′ και στο 76′.

Ασύλληπτα πράγματα στο Τσάρλτον-Ίπσουιτς με 4 γκολ στις καθυστερήσεις (ΦΩΤΟ)Εντέλει, σκόραραν δις με τους Λαντάπο και Μόρσι στο πρώτο και το τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων και, πιθανότατα, πίστεψαν ότι πήραν και τη νίκη.

Κι όμως. Η Αθλέτικ βρήκε τα ψυχικά αποθέματα να ισοφαρίσει, με τον Τόμας να μειώνει αρχικά στο 90+6′ και τον Ντόμπσον να ολοκληρώνει το… έπος τρία λεπτά αργότερα!

Σταμάτης Βούλγαρης: Τα «ρεπορτάζ» που ξεφτιλίστηκαν σε χρόνο dt