Ακόμα κερδίζει πέναλτι ο Ολυμπιακός - Δύο στο πρώτο ημίχρονο, για να πάρει προβάδισμα επί του Ατρόμητου (1-0)

Ο Γιώργος Τζοβάρας ακόμα δίνει πέναλτι στον Ολυμπιακό

Ο Ολυμπιακός υποδέχεται τον Ατρόμητο στο Φάληρο με τον διαιτητή Τζοβάρα να μοιράζει αφιλοκερδώς πέναλτι στην ομάδα του Μίτσελ.

Για την ακρίβεια, μόνο στο πρώτο 45λεπτο έδωσε δυο πέναλτι στον Ολυμπιακό, το ένα μετά από επέμβαση του VAR και το άλλο μετά από δική του πρωτοβουλία, για να σιγουρευτεί ότι ο Ολυμπιακός θα πάει με προβάδισμα στα αποδυτήρια, καθώς ο Ολυμπιακός αστόχησε στην πρώτη εκτέλεση με τον Γιαννιώτη να αποκρούει την εκτέλεση του Ελ Αραμπί.

Με ενδιαφέρον αναμένεται το δεύτερο 45λεπτο για να φανεί αν έχει κι άλλα δωράκια για τον Ολυμπιακό.

Γιώργος Τσακίρης: Καλή Ανάσταση και έπειτα διπλό στο Φάληρο...