Ο κακός ΠΑΟΚ με απίστευτη τύχη, ισοφάρισε σε 1-1 την Ριέκα στις καθυστερήσεις! (VIDEO)

Γλίτωσε την ήττα ο ΠΑΟΚ με γκολ στις καθυστερήσεις αλλά δέχτηκε έντονες αποδοκιμασίες από τους φιλάθλους τους

Με αυτογκόλ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, ο ΠΑΟΚ γλίτωσε την ήττα και αναδείχτηκε ισόπαλος 1-1 με την Ριέκα. Εντονες αποδοκιμασίες από τους οπαδούς των γηπεδούχων στο φινάλε της αναμέτρησης.

Η ομάδα του Γκόραν Τόμιτς, πρώην επιθετικού της ΑΕΚ, προηγήθηκε στο 33ο λεπτό με γκολ του Λεπινίτσα, το σουτ του οποίου δεν κατάφερε να εξουδετερώσει ο Πασχαλάκης.

Το γκολ της ισοφάρισης για τον ΠΑΟΚ το πέτυχε με αυτογκόλ ο Γκάλεσιτς στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων.