Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις σήμερα!

Στοιχηματική εμπειρία… όπως θα ήθελες να είναι! Παίξε Νόμιμα - 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Ακολουθούν οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της ημέρας:

ΚΥΡΙΑΚΗ

Ποδόσφαιρο

  • 13:15 Ουτρέχτη-Φέγενορντ NOVASPORTS5
  • 13:30 Ιντερ-Κάλιαρι NOVASPORTS3
  • 14:00 Μπέρνλι-Νιούκαστλ COSMOTESPORT1
  • 14:30 Αννόβερο-Χαϊντενχάιμ COSMOTESPORT8
  • 14:45 Ξάνθη-Διαγόρας ΕΡΤ3
  • 14:45 Εργοτέλης-Ιεράπετρα EΡTFLIX (EΡTSPORTS1)
  • 14:45 Παναχαϊκή-Χανιά EΡTFLIX (EΡTSPORTS2)
  • 14:45 Τρίκαλα-Καραϊσκάκης EΡTFLIX (EΡTSPORTS4)
  • 15:00 Βιγιαρεάλ-Οσασούνα COSMOTESPORT2
  • 15:00 Αρης-ΑΕΚ NOVASPORTS1
  • 15:30 Φένλο-Αϊντχόφεν NOVASPORTS24
  • 16:00 Γιουβέντους-Τζένοα NOVASPORTS3
  • 16:00 Βερόνα-Λάτσιο NOVASPORTS5
  • 16:00 Σαμπντόρια-Νάπολι NOVASPORTSEXTRA1
  • 16:05 Γουέστ Χαμ-Λέστερ COSMOTESPORT1
  • 16:30 Σάλκε-Αουγκσμπουργκ COSMOTESPORT3
  • 17:15 Αστέρας Τρίπολης-ΠΑΟΚ NOVASPORTS2
  • 17:15 Βαλένθια-Σοσιεδάδ COSMOTESPORT2
  • 17:45 Βααλβάικ-Αγιαξ NOVASPORTS4
  • 18:30 Τότεναμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ COSMOTESPORT1
  • 19:00 Ρόμα-Μπολόνια NOVASPORTS3
  • 19:00 Κολωνία-Μάιντς COSMOTESPORT3
  • 19:00 Λοκομοτίβ Μόσχας-Σπαρτάκ Μόσχας COSMOTESPORT8
  • 19:15 Αντερλεχτ-Κλαμπ Μπριζ NOVASPORTS5
  • 19:30 Βαγιαδολίδ-Γρανάδα COSMOTESPORT2
  • 19:30 Μπράγκα-Μπελενένσες COSMOTESPORT9
  • 19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός NOVASPORTS1
  • 21:00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Αρσεναλ COSMOTESPORT1
  • 21:45 Φιορεντίνα-Αταλάντα NOVASPORTS2
  • 22:00 Λιόν-Ανζέ NOVASPORTS3
  • 22:00 Μπέτις-Ατλέτικο Μαδρίτης COSMOTESPORT2
  • 22:00 Σπόρτινγκ Λισσαβώνας-Φαμαλικάο COSMOTESPORT9

Μπάσκετ

  • 13:00 Τρεβίζο-Σάσαρι NOVASPORTS5
  • 13:00 Μπουρσασπόρ-Φενερμπαχτσέ COSMOTESPORT4
  • 13:00 ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Αστανά COSMOTESPORT5
  • 17:00 ΠΑΟΚ-Περιστέρι ΕΡΤ3
  • 19:30 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ COSMOTESPORT7
  • 20:00 Λάρισα-Ηρακλής ΕΡΤ3
  • 20:00 Προμηθέας-Μεσολόγγι EΡTFLIX (EΡTSPORTS1)
  • 21:45 Μπρίντιζι-Αρμάνι Μιλάνο NOVASPORTS5
  • 22:00 Ντένβερ Νάγκετς-Μπόστον Σέλτικς COSMOTESPORT4
  • 03:00 Ντάλας Μάβερικς-Σαν Αντόνιο Σπερς COSMOTESPORT4

Χάντμπολ

  • 14:30 Φλένσμπουργκ-Λειψία COSMOTESPORT9
  • 18:00 Σαλαμίνα-ΑΣΕ Δούκα EΡTFLIX (EΡTSPORTS2)

Γκολφ

  • 21:00 The Masters 2021, 4η ημέρα NOVASPORTS4

Τένις

  • 14:00 ATP 250 Sardegna Open, τελικός COSMOTESPORT7
  • 15:00 ATP 250 Andalucia Open, τελικός COSMOTESPORT6

Κωπηλασία

  • 13:00 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, Βαρέζε EΡTFLIX (EΡTSPORTS3)

Ποδηλασία

  • 10:15 Παρίσι-Ρουμπέ (Γ) EUROSPORT2
  • 11:55 Παρίσι-Ρουμπέ (Α) EUROSPORT2

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ
ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΑΣ
ΟΛΑ ΤΑ BLOGS
X