ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 1-1: Γκολ και φάσεις (VIDEO)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από το ματς της ΑΕΚ με τον ΠΑΟΚ

AEK πέταξε δυο βαθμούς στην Τούμπα καθώς κρατούσε τη νίκη μέχρι το 89ο λεπτό αλλά μια αμυντική αδράνεια έδωσε την ευκαιρία στον ΠΑΟΚ να ισοφαρίσει σε 1-1.

Η ομάδα του Ματίας Αλμέιδα ευτύχησε να προηγηθεί με την έναρξη του β’ ημιχρόνου, όταν ο Πινέδα βρήκε με μακρινή μπαλιά τον Λιβάι Γκαρσία, αυτός γύρισε στον Ελίασον με τον Σουηδό να σκοράρει για το 0-1.

Στο 89ο λεπτό, μετά από εκτέλεση φάουλ του ΠΑΟΚ, η άμυνα της ΑΕΚ αδράνησε και ο Κετζιόρα με κεφαλιά έκανε το 1-1 που ήταν το τελικό αποτέλεσμα.

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 1-1: Γκολ και φάσεις

Δείτε ΕΔΩ τα γκολ και τις φάσεις από το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ

Πάνος Λούπος: Στην Τούμπα έβαλε πέρυσι τις βάσεις, εκεί μπορεί φέτος να το τελειώσει