Ο Κοσίδης σκόραρε στο ματς της Φένλο με την Καμπούρ - Έφτασε τα 6 γκολ στην Ολλανδία (VIDEO)

Βρήκε ξανά δίχτυα ο Μιχάλης Κοσίδης

Ακόμη ένα τέρμα πέτυχε ο Μιχάλης Κοσίδης, ο οποίος έφτασε τα έξι γκολ με τα χρώματα της Φένλο στην αναμέτρηση κόντρα στην Κάμπουρ.

Ο Ελληνας φορ που αγωνίζεται στην ομάδα της δεύτερης ολλανδικής κατηγορίας με τη μορφή του δανεισμού από την ΑΕΚ, σκόραρε έκτη φορά στην αγωνιστική περίοδο και συνεχίζει την ανοδική του πορεία στα γήπεδα της Ολλανδίας.

Ο 21χρονος στράικερ μετά από γύρισμα του Μπέρντεν, πήρε την μπάλα και με εξαιρετικό τελείωμα έστειλε την μπάλα στος βάθος της εστίας της Κάμπουρ ισοφαρίζοντας σε 2-2 στο 29ο λεπτό.

Εγκλήματα της ΑΕΚ στην Τούμπα, έχασε 3-2 | AEK Τalk 28/4/24 -Στ. Καζαντζόγλου (VIDEO)