Άρης-ΑΕΚ: Ο Γκατσίνοβιτς μετά από φάση διαρκείας έκανε το 0-1 από κοντά! (VIDEO)

Δείτε το γκολ της ΑΕΚ λίγο πριν το φινάλε του πρώτου ημιχρόνου με τον Άρη

Έλυσε τον «γόρδιο δεσμό» η ΑΕΚ απέναντι στον Άρη αφού σπατάλησε αρκετές ευκαιρίες.

Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου, η Ένωση άνοιξε το σκορ με τον Μιγιάτ Γκατσίνοβιτς.

Ο Μάνταλος εκτέλεσε το κόρνερ και ο Γιόνσον έκανε το σουτ, αλλά ο Κουέστα τον σταμάτησε. Ο Σέρβος πήρε το ριμπάουντ και με ωραίο τελείωμα έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

Δείτε το γκολ:

Πάνος Λούπος: Στην Τούμπα έβαλε πέρυσι τις βάσεις, εκεί μπορεί φέτος να το τελειώσει