Βόλος - ΑΕΚ 2-3: Γκολ και φάσεις από το διπλό στο Πανθεσσαλικό (VIDEO)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από το ματς της ΑΕΚ

Η ΑΕΚ πήρε ανάσα χθες με τη νίκη (2-3) κόντρα στον Βόλο στο Πανθεσσαλικό με δέκα παίκτες.

Ο Δικέφαλος έχανε με 0-1 από τον Ντέλετιτς στο 8′, ο Μάνταλος εν συνεχεία αποβλήθηκε με κόκκινη, αλλά η Ένωση πριν το ημίχρονο ισοφάρισε με τον Γιόνσον και προηγήθηκε με τον Τσούμπερ. Στο β’ ημίχρονο τελικά ο Ντέλετιτς την τιμώρησε ξανά με το 2-2, αλλά ο Άμραμπατ στο τέλος με πέναλτι έκανε το 2-3!

Η ΑΕΚ συνεχίζει να παρουσιάζει προβλήματα στην άμυνα, στην πρώτη φάση δέχεται γκολ και δείχνει ότι χρειάζεται δουλειά, βελτίωση και ενίσχυση.

Βόλος – ΑΕΚ 2-3

Τάσος Καπετανάκος: «Το χάος της Τούμπας έχει υπεύθυνους – Στη χώρα που ανέχεται τον Λουτσέσκου είναι ντροπή να μιλάμε έτσι για τον Αλμέιδα» (VIDEO)