ΠΑΣ Γιάννινα - Κηφισιά: Οριστική αναβολή στο ημίχρονο λόγω προβλήματος στον... προβολέα!

Απίστευτο και όμως… Super League!

Το ΠΑΣ Γιάννινα -Ιωνικός αναβλήθηκε στο ημίχρονο (1-0), καθώς πριν την έναρξη του δευτέρου μέρους δεν άνοιξε ποτέ ένας προβολέας φωτισμού, με τις μεγάλες προσπάθειες των ανθρώπων του γηπέδου να μένουν άκαρπες – Αναμονή για τον επανορισμό του ματς.

Με τον… καλύτερο τρόπο συνεχίστηκε η δεύτερη μέρα της πρώτης αγωνιστικής της Super League. Μετά από ένα γεμάτο πρώτο ημίχρονο όπου ο ΠΑΣ Γιάννινα ήταν μπροστά στο σκορ απέναντι στην Κηφισιά με 1-0, ο προβολέας φωτισμού στους «Ζωσιμάδες» δεν άναψε ποτέ, με αποτέλεσμα ο διαιτητής Τζήλος να αποφασίζει την οριστική αναβολή του αγώνα, αφού οι προσπάθειες των ανθρώπων του γηπέδου δεν έφεραν αποτέλεσμα.

Πλέον, αναμένεται επίσημη ανακοίνωση από την Super League για την… τύχη της αναμέτρησης, ορίζοντας εκ νέου το δεύτερο ημίχρονο της εν λόγω συνάντησης.

Γιώργος Τσακίρης: Καλή Ανάσταση και έπειτα διπλό στο Φάληρο...