Τερζής: «Με ανύπαρκτο πέναλτι προηγήθηκε ο ΠΑΟΚ»

Δεν υπάρχει επαφή στη φάση που δόθηκε πέναλτι στον ΠΑΟΚ, σύμφωνα με τον Απόστολο Τερζή.

Ο προπονητής του Άρη τόνισε πως η ομάδα του θα μπορούσε να είχε μεγαλύτερο προβάδισμα στο ημίχρονο και χαρακτήρισε μαγική εικόνα το αποτέλεσμα.

Αναλυτικά, όσα είπε στη συνέντευξη Τύπου:

«Το αποτέλεσμα και το σκορ είναι μαγική εικόνα. Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν πολύ καλοί και αν είχαμε λίγη τύχη θα μπορούσε το σκορ να είναι και 3-0. Στο δεύτερο δεχθήκαμε δύο γκολ χωρίς καν να δεχτούμε φάση.

Είδα τη φάση του πέναλτι στα αποδυτήρια, δεν υπάρχει καν επαφή. Δεν υπάρχει πέναλτι. Ο Μπράμπετς δεν ακουμπάει καν τον επιθετικό του ΠΑΟΚ.

Μπήκαν στο παιχνίδι με ανύπαρκτο πέναλτι. Έπρεπε να έχουμε τελειώσει το παιχνίδια από το πρώτο ημίχρονο. Μας αδικεί και το αποτέλεσμα, μας αδικεί και το σκορ».

Τάσος Καπετανάκος: «Το χάος της Τούμπας έχει υπεύθυνους – Στη χώρα που ανέχεται τον Λουτσέσκου είναι ντροπή να μιλάμε έτσι για τον Αλμέιδα» (VIDEO)