O Καραπαπάς «κράζει» ΠΑΟ για τη νίκη του στην Λεωφόρο με πέναλτι και αποβολή (ΦΩΤΟ)

Ο αντιπρόεδρος του Ολυμπιακού, Κώστας Καραπαπάς «κράζει» τον Παναθηναϊκό για τη νίκη επί του Βόλου (2-0) με πέναλτι και αποβολή

Στις διαιτητές αποφάσεις των Φωτιά και Σιδηρόπουλου (VAR) στο ματς του Παναθηναϊκού με τον Βόλο αναφέρθηκε ο Κώστας Καραπαπάς, σε αναρτήσεις που έκανε στο Instagram.

Ο εκ των αντιπροέδρων της ΠΑΕ Ολυμπιακός αναφέρθηκε στην κόκκινη κάρτα που έδωσε ο Φωτιάς στον Σι στο 50’ και ανάγκασε τον Βόλο να αγωνιστεί σε όλο το δεύτερο ημίχρονο με δέκα παίκτες, αλλά και στο πέναλτι, που καταλόγισαν οι Φωτιάς και Σιδηρόπουλος.

«Φωτιάς και Σιδηρόπουλος εκτός του ότι άφησαν τον Βόλο με 10 για ένα ημίχρονο (τι πιο σύνηθες θα μου πείτε για αντιπάλους των πράσινων φέτος) έδωσαν και το απαραίτητο ανύπαρκτο πέναλτι (τι πιο σύνηθες θα μου πείτε για παιχνίδι των πράσινων φέτος) για να τελειώσει το παιχνίδι», ανέφερε στην πρώτη του ανάρτηση, ενώ στο δεύτερο story τόνισε: «Επίσης επειδή μπαίνουμε σε κρίσιμη καμπή και τα νεύρα μας τσιτώνουν εύκολα και είμαστε και κρίσιμη ηλικία ας πει κάποιος στους περιγραφείς/”δημοσιογράφους” ότι δεν μπορεί να εύχονται on air να βάλει γκολ η ομάδα τους…. Άιντε γιατί πολλά σας έχω μαζέψει και θα το ανοίξω…», αναφέρει στι αναρτήσεις του ο Κώστας Καραπαπάς.

Δείτε τις φωτογραφίες:

Πάνος Λούπος: Στην Τούμπα έβαλε πέρυσι τις βάσεις, εκεί μπορεί φέτος να το τελειώσει