Με το ζόρι και στα «φιλικά» ο Ολυμπιακός, 1-0 τον Άρη

Πολύ κακός ο Ολυμπιακός, κέρδισε με τα χίλια ζόρια ακόμα και τον Άρη

Κάκιστη ξανά η… υπερομάδα του Μίτσελ, με τον Ολυμπιακό να κάνει μια φάση σε όλο το ματς και να κερδίζει πολύ δύσκολα με 1-0 τον Άρη στο Φάληρο.

Ο Ολυμπιακός ήταν κακός από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό, συνεχίζοντας από εκεί που σταμάτησε στον αγώνα κυπέλλου με τον Ατρόμητο στο Περιστέρι και μάλιστα είδε και τον Άρη να σκοράρει με τον Νταριντά αλλά το γκολ να ακυρώνεται για οφσάιντ.

Εν τέλει, αρκούσε μια στιγμή αδράνειας του Άρη στην έναρξη του β’ ημιχρόνου για να σκοράρει ο Μασούρας και να δώσει τη νίκη στον Ολυμπιακό.

Γιώργος Τσακίρης: Καλή Ανάσταση και έπειτα διπλό στο Φάληρο...