«Έμφραγμα» στο 93΄ για την Ίντερ

Η Ίντερ υπέστη «έμφραγμα» στο 93΄, βλέποντας τον Καλντιρόλα να ισοφαρίζει και να της στερεί τόσο το πέμπτο εφετινό «διπλό» της!

Η Ίντερ υπέστη «έμφραγμα» στο 93΄, βλέποντας τον Καλντιρόλα να ισοφαρίζει και να της στερεί τόσο το πέμπτο εφετινό «διπλό» της, όσο και δύο πολύτιμους βαθμούς, στην προσπάθεια της να διασφαλίσει τη θέση της στην τετράδα και το «εισιτήριο» για την έξοδό της στο Champions League της νέας αγωνιστικής περιόδου.

Οι «νερατζούρι» αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2 με την Μόντσα, η οποία τους υποχρέωσε στην πρώτη εφετινή ισοπαλία τους.

Η Ίντερ άνοιξε με το… καλησπέρα το σκορ, καθώς στο 10ο λεπτό του αγώνα ο Νταρμιάν έγραψε το 1-0. Οι γηπεδούχοι αντέδρασαν άμεσα και στο επόμενο λεπτό ισοφάρισαν σε 1-1 με τον Τσιουρία, αλλά στο 22΄ ο Μαρτίνες επανέφερε την τάξη, πριν ο Καλντιρόλα στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων διαμορφώσει το τελικό 2-2.

Γιώργος Τσακίρης: Καλή Ανάσταση και έπειτα διπλό στο Φάληρο...