Ο Βέλιτς δεν... ξεχνά τον Παναθηναϊκό - Αντικαταστάθηκε στο ημίχρονο ο Νίκας, κορυφαίος του Λεβαδειακού στο πρώτο 45λεπτο!

Ο Γιάσμινκο Βέλιτς δεν ξεχνά τον χρόνο που πέρασε στον Παναθηναϊκό και κάνει αλλαγή χωρίς καμία εξήγηση στο ημίχρονο

Ο Παναθηναϊκός κερδίζει με 0-1 τον Λεβαδειακό με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

Για να γίνει αυτό χρειάστηκε ένα αστείο γκολ στο 35′, στο οποίο η άμυνα των γηπεδούχων αντέδρασε τουλάχιστον κωμικά, ενώ για να παραμείνει το σκορ όπως είναι ο προπονητής του Λεβαδειακού κάνει… μαγικά!

Συγκεκριμένα, στο ημίχρονο ο Γιάσμινκο Βέλιτς έκανε μια αλλαγή χωρίς καμία εξήγηση, καθώς έβγαλε τον Νίκα, ο οποίος ήταν ο κορυφαίος του Λεβαδειακού μέχρι εκείνη τη στιγμή.

Φαίνεται ότι ο Βέλιτς δεν ξεχνά το παρελθόν του στον Παναθηναϊκό, τον οποίο υπηρέτησε μέχρι και πριν λίγους μήνες ως προπονητής της Β’ ομάδας.

Η Ανάλυση του ΠΑΟΚ - ΑΕΚ από τον Άκη Ζήκο | AEK After 29/04/24 - Στ. Καζαντζόγλου