Ολυμπιακός σημαίνει... πέναλτι - Δύο και στον Ολυμπιακό Β', αλλά έχασε (0-1) από την Ηλιούπολη

Το προνόμιο των πέναλτι εκτός από τον Ολυμπιακό το έχει και ο Ολυμπιακός Β’ όπως αποδείχθηκε στον αγώνα με την Ηλιούπολη για την Super League 2.

Η ομάδα του Οκκά είχε την ευκαιρία να σκοράρει δυο φορές από την άσπρη βούλα αλλά ο Περιστερίδης απέκρουσε και τις δυο εκτελέσεις, με την δεύτερη μάλιστα να είναι στις καθυστερήσεις του αγώνα.

Η Ηλιούπολη κατάφερε να φύγει από την έδρα του Ολυμπιακού Β’ με το διπλό καθώς στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Μπαστακός έκανε το 0-1!

ENWSI TV: ΟΛΟ το ΑΕΚ talk για το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό με Καζαντζόγλου και Λούπο