Ολυμπιακός - ΑΕΚ 0-0: Δείτε τις φάσεις του αγώνα (VIDEO)

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από το ματς της ΑΕΚ στην έδρα του Ολυμπιακού

Η ΑΕΚ «πάτησε» τον Ολυμπιακό μέσα στο Καραϊσκάκη, αλλά δεν κατάφερε να βάλει γκολ στις πολλές ευκαιρίες της και έμεινε στο 0-0.

Πολλές χαμένες ευκαιρίες, ειδικά από τον Λιβάι Γκαρσία ο οποίος έχασε τα… άχαστα και η Ένωση δεν κατάφερε να μετουσιώσει την υπεροχή της, ειδικά στο α’ ημίχρονο που είχε κυρίαρχο ρόλο απέναντι σε ένα κάκιστο ΟΣΦΠ. Στο β’ ημίχρονο έδωσε χώρο στον αντίπαλο της, αλλά και πάλι είχε μεγάλες φάσεις για να σκοράρει. Μία φορά χρειάστηκε η άμυνα της ΑΕΚ, στη διπλή ευκαιρία Μπακαμπού-Ροντρίγκες.

Φωνάζει η ΑΕΚ για πέναλτι στην ανατροπή Μάνταλου στο 103′, όταν υποδείχθηκε οφσάιντ αλλά δεν ήταν. Κάτι το οποίο επιβεβαίωσε στο τέλος του ματς και ο διαιτητής.

Ολυμπιακός – ΑΕΚ 0-0: Δείτε τις φάσεις του αγώνα

Βαγγέλης Αρναούτογλου: Δείτε πόσους ασύδοτους, πόσα ελεεινά φίδια έχουμε απέναντί μας