Ο Φίλκρουγκ «λύτρωσε» την Βέρντερ κόντρα στην Χέρτα

Ο Νίκλας Φίλκρουγκ με εξαιρετική κεφαλιά στο 85ο λεπτό «λύτρωσε» την Βέρντερ, χαρίζοντας στην ομάδα από τη Βρέμη τη νίκη με 1-0 κόντρα στην Χέρτα.

Οι «πράσινοι» της Βρέμης ανέβηκαν στην 6η θέση της βαθμολογίας και ξαναμπήκαν σε τροχιά Ευρώπης, βρίσκοντας για άλλο ένα ματς τη λύση από τον εξαιρετικό εφέτος Νίκλας Φάλκρουγκ, ο οποίος μετράει 8 γκολ και 2 ασίστ σε 11 αγώνες.

O 29χρονος επιθετικός της Βέρντερ, «λύτρωσε» την ομάδα του με υπέροχη κεφαλιά στο 85ο λεπτό, «γράφοντας» το τελικό 1-0 κόντρα στην Χέρτα, που παραμένει στα χαμηλά πατώματα του βαθμολογικού πίνακα της Βundesliga.

Εγκλήματα της ΑΕΚ στην Τούμπα, έχασε 3-2 | AEK Τalk 28/4/24 -Στ. Καζαντζόγλου (VIDEO)