Κακός ξανά ο Ολυμπιακός, αλλά πέρασε από το Αγρίνιο κερδίζοντας (0-2) τον Παναιτωλικό (VIDEO)

Ο Ολυμπιακός κέρδισε αλλά ήταν κακός κι απόψε

Με γκολ των Μπιέλ και Βαλμπουενά στο δεύτερο ημίχρονο, ο κακός Ολυμπιακός κέρδισε 0-2 τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο για την 9η αγωνιστική της Super League.

Ο Ολυμπιακός ήταν για ακόμα ένα ματς πολύ κακός, στο πρώτο 45λεπτο μάλιστα δεν έκανε ούτε μια αξιόλογη τελική προσπάθεια.

Ο Παναιτωλικός έκλεινε σωστά τους διαδρόμους και προσπαθούσε να χτυπήσει στην αντεπίθεση αλλά δυο στιγμές αδράνειες έδωσαν την ευκαιρία σε Μπίελ και Βαλμπουενά να σκοράρουν.

Πάνος Λούπος: Στην Τούμπα έβαλε πέρυσι τις βάσεις, εκεί μπορεί φέτος να το τελειώσει