Θλιβερή Γιουνάιτεντ, γκέλαρε και με τη Σαουθάμπτον (VIDEO)

Από το κακό στο χειρότερο… Η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ υπέπεσε σε μία ακόμα γκέλα, αφού έμεινε στο 1-1 με τη Σαουθάμπτον στο «Ολντ Τράφορντ» και υποχρεώθηκε σε 2η διαδοχική ισοπαλία με μικρομεσαία αντίπαλο.

Οπως συνέβη και στον αγώνα με την Μπέρνλι μεσοβδόμαδα, η ομάδα του Ραλφ Ράνγκνικ προηγήθηκε στο ημίχρονο αλλά δέχθηκε την ισοφάριση νωρίς στην επανάληψη και δεν κατάφερε να πάρει το τρίποντο. Για 5ο σερί ματς χωρίς γκολ έμεινε ο Κριστιάνο Ρονάλντο και οι Κόκκινοι Διάβολοι μπορεί να ισοβαθμούν με την Γουέστ Χαμ στην 4η θέση, όμως Αρσεναλ και Τότεναμ έχουν τη δυνατότητα ανά πάσα στιγμή να κάνουν προσπέραση αφού έχουν παιχνίδια λιγότερα.

Γιώργος Τσακίρης: Καλή Ανάσταση και έπειτα διπλό στο Φάληρο...