Ηττα σοκ στο 95' για τη Μίλαν, 1-2 από την Σπέτσια (VIDEO)

Φοβερή και τρομερή η Σπέτσια του σόκαρε τη Μίλαν!

Οι φιλοξενούμενοι νίκησαν (2-1) με ανατροπή μέσα στο μιλάμε με… buzzer beater του Γκιασί στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Στο 45’ ο Τέο Ερντάντες έχασε πέναλτι, ενώ στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων ο διαιτητής, Μάρκο Σέρα δεν άφησε το πλεονέκτημα σε φάουλ πάνω στον Ρέμπιτς, με αποτέλεσμα το γκολ του Μεσίας να μην μετρήσει! Έτσι αντί για 2-1, το σκορ έγινε λίγο αργότερα 1-2 κι οι «ροσονέρι» έμειναν με τις «φωνές» για τη διαιτησία.

Τάσος Καπετανάκος: «Το χάος της Τούμπας έχει υπεύθυνους – Στη χώρα που ανέχεται τον Λουτσέσκου είναι ντροπή να μιλάμε έτσι για τον Αλμέιδα» (VIDEO)