Πλήρωσε το Γιουρόπα

Στις ευρωπαϊκές αναμετρήσεις και δη σε αυτές του Τσάμπιονς Λιγκ έπεσαν οι περισσότεροι χθες (εξαίρεση ο γνωστός αγγλόφιλος Τσίλης) και έφαγαν τα μούτρα τους. Εκείνος που πλήρωσε και βγήκε κερδισμένος στη χθεσινή μέρα, ήταν ο Καπίρης με το Γιουρόπα Λιγκ και το under (αλλά και τον άσο, όπως έλεγε στην ανάλυση του) στο ματς της Πόλης μεταξύ Φενέρ και Λοκομοτίβ. Καπετανάκος, Βογιατζάκης και Καζαντζόγλου ακόμα περιμένουν να πάρει μπροστά η Ζενίτ, η Κρου του Τσίλη γύρισε από το 2-0, αλλά έμεινε στο 2-2.
Η μέρα έχει πάλι Τσάμπιονς Λιγκ, ελληνικό μπάσκετ, πρωτάθλημα και πολλά ακόμα, η Interwetten δίνει εξαιρετικές προσφορές και οι προτάσεις μας είναι οι εξής.

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΟΓΛΟΥ: ΡΟΜΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ GOAL (1,55)
Παραμένω στο Τσάμπιονς Λιγκ και πάω στη Ρώμη. Φουλ επιθετικές ομάδες Ρόμα και Ρεάλ, πιστεύω πως θα σκοράρουν αμφότερες με καλή απόδοση

ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΙΡΗΣ: ΓΑΝΔΗ – ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ Χ (3.25)
Πιστεύω πως η Γάνδη δεν θα αγχωθεί απέναντι στην πρόκληση που έχει μπροστά της. Σοβαρή ομάδα, με παίκτες που τώρα φτιάχνουν όνομα στην Ευρώπη απέναντι σε έναν ποιοτικό αντίπαλο που όμως δεν προκαλεί φόβο. Πιστεύω πως το ματς θα κριθεί στη λεπτομέρεια και η ισοπαλία είναι φαβορί.

ΤΑΣΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΟΣ: ΓΑΝΔΗ – ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ 1Χ (1.50)

Οι Βέλγοι ξεκίνησαν εκπληκτικά την σεζόν, έκαναν μια μικρή κοιλιά και τώρα έχουν μια τεράστια… ευκαιρία. Οι Γερμανοί πάνε στο Βέλγιο με πολλές απουσίες και εμείς πάμε με τον γηπεδούχο.

ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ: ΡΟΜΑ – ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ, ΠΡΩΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΑ ΤΟ 30ο ΛΕΠΤΟ (2,25)

Λογικά οι δύο ομάδες θα φυλάξουν τα νώτα τους στα πρώτα λεπτά και μετά θα …φορτσάρουν επιθετικά.

ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΛΗΣ: ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 2 και οβερ (5,25)

Δεν σηκώνουμε με τίποτα κεφάλι, αλλά επιμένουμε να ρισκάρουμε. Νίκη βλέπω του Ατρόμητου, αλλά επειδή θα φάει και γκολ, την βλέπω με όβερ.