Ολο το πρόγραμμα της Super League – Πότε τα μεγάλα ντέρμπι

Διαβάστε αναλυτικά και τις 30 αγωνιστικές

Ιδιαίτερα δύσκολο πρόγραμμα για τον Ολυμπιακό, που στον πρώτο γύρο της Super League θα δώσει όλα τα ντέρμπι, σε μικρό χρονικό διάστημα, στο Φάληρο.

Αντίθετα, η ΑΕΚ έχει όλα τα ματς κόντρα στους μεγάλους της αντιπάλους μακριά από το Ολυμπιακό Στάδιο. Από την πλευρά του, σχεδόν κολλητά θα παίξει όλα του τα ντέρμπι και ο Παναθηναϊκός. Τη 10η αγωνιστική θα γίνει το πρώτο ντέρμπι των αιωνίων στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης».

Αναλυτικά, το πρόγραμμα των ντέρμπι:

  • Ολυμπιακός-ΑΕΚ (6η αγωνιστική)
  • Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (8η αγωνιστική)
  • ΠΑΟΚ-ΑΕΚ (9η αγωνιστική)
  • Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (10η αγωνιστική)
  • Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (11η αγωνιστική)
  • Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ (13η αγωνιστική)

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της Super League για την σεζόν 2016/17:

  • 1η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΒΕΡΟΙΑ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
    Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
  • 2η Αγωνιστική
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ε.Λ.
    ΒΕΡΟΙΑ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
    Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • 3η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΒΕΡΟΙΑ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    Α.Ε.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
  • 4η Αγωνιστική
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Α.Ε.Λ.
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Κ.
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
  • 5η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    Α.Ε.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  • 6η Αγωνιστική
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ε.Κ.
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
  • 7η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – Α.Ε.Κ.
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΒΕΡΟΙΑ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
  • 8η Αγωνιστική
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – Α.Ε.Λ.
    Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Π.Α.Ο.Κ.
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
  • 9η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΒΕΡΟΙΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • 10η Αγωνιστική
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Λ.
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΒΕΡΟΙΑ
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • 11η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.Κ.
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ε.Κ.
    ΒΕΡΟΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
  • 12η Αγωνιστική
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ.
    Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΒΕΡΟΙΑ
    Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
  • 13η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – Π.Α.Ο.Κ.
    ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Α.Ε.Κ.
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
  • 14η Αγωνιστική
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Λ.
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
  • 15η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
  • 16η Αγωνιστική
    ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Λ.
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
  • 17η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – Π.Α.Ο.Κ.
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
  • 18η Αγωνιστική
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Λ.
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
  • 19η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    Α.Ε.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
  • 20η Αγωνιστική
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – Α.Ε.Λ.
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Α.Ε.Κ.
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
  • 21η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΒΕΡΟΙΑ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
  • 22η Αγωνιστική
    Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Λ.
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
  • 23η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΒΕΡΟΙΑ
  • 24η Αγωνιστική
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ.
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Α.Ε.Κ. – Π.Α.Ο.Κ.
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΒΕΡΟΙΑ
  • 25η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Κ.
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
  • 26η Αγωνιστική
    Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Λ.
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
  • 27η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Π.Α.Ο.Κ.
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – Α.Ε.Κ.
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
  • 28η Αγωνιστική
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – Α.Ε.Λ.
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    Α.Ε.Κ. – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
  • 29η Αγωνιστική
    Α.Ε.Λ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
    ΒΕΡΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
  • 30η Αγωνιστική
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ε.Λ.
    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΒΕΡΟΙΑ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ
    Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – Α.Ε.Κ.

 

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *