Κηφισιά - ΑΕΚ 0-2 (ΤΕΛΙΚΟ)

Τεσσάρα και καλή μπάλα για δώρο γενεθλίων

stathakis platellas dacolΗ ΑΕΚ αντιμετωπίζει στις 17:00 την Κηφισιά για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ εθνικής και το enwsi.gr θα σας μεταδώσει LIVE όλο το παιχνίδι μέσω WEB RADIO από το γήπεδο της Ριζούπολης.

Στο μικρόφωνο για την περιγραφή θα είναι ο Κώστας Τσίλης και ο Μανώλης Βογιατζάκης, ενώ στο ρεπορτάζ του αγώνα και στην LIVE γραπτή εξέλιξή του οι Σταύρος Καζαντζόγλου και Τάσος Καπετανάκος. Ακούστε το ματς πατώντας το “play” στην παρακάτω οθόνη και κατά την διάρκεια του αγώνα στείλτε τα σχόλια σας.

Μετά το τέλος της αναμέτρησης μείνετε στο enwsi.gr και δείτε LIVE μέσω WEB TV τα όσα θα πει ο Τραϊανός Δέλλας στη συνέντευξη τύπου.

Live streaming video by Ustream
ΔΕΙΤΕ ΤΟ LIVE

Τέλος αγώνα στην Ριζούπολη, 0-2 η ΑΕΚ και μαθηματικά είναι πρώτη στον 6ο όμιλο της Γ’ εθνικής

91′ Ο Σταθάκης κάνει κεφαλιά, η μπάλα απομακρύνεται πάνω στην γραμμή!

90′ O Ράμα σουτάρει, πάνω στην γραμμή διώχνει ο αντίπαλος αμυντικός!

86′ Σουτ του Τεγούση, η μπάλα έφυγε άουτ

84′ Κιτρινη στον Αργυρίου

82′ Σουτ του Ράμα, η μπάλα στα χέρια του Ιωσήπου

Ο Γεωργέας περνά στα χαφ, ο Αργυρίου είναι δεξί μπακ, με τον Γροντή αριστερά και τους Μούργκα-Ράμα στα άκρα της επίθεσης

78′ Τρίτη αλλαγή για την ΑΕΚ, ο Αργυρίου αντί του Ρόβα

77′ Σουτ του Μούργκα, η μπάλα στα χέρια του πορτιέρο της Κηφισιάς

76′ Δεύτερη αλλαγή. Ο Ανάκογλου εκτός, ο Ράμα εντός.

70′ Φοβερή ενέργεια του Ανάκογλου, αλλά δεν εκτελεί σωστά και στέλνει την μπάλα άουτ

68′ Εξαιρετική απόκρουση του Βούρα, που έστειλε την μπάλα κόρνερ

Ο Γροντής παίρνει θέση αριστερού μπακ, με τον Μούργκα μπροστά του

62′ Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μούργκα στην θέση του Τσουμάγκα

61′ Απίστευτα χαμένη ευκαιρία του Ντακόλ με κεφαλιά μόνος του, που την έστειλε άουτ!

60′ Ο Ντακόλ χάνει πέναλτι, στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και αουτ!

59′ Κίτρινη στον Στασινό, πέναλτι για την ΑΕΚ!

55′ Σέντρα του Κορδέρο, η μπάλα στον Πλατέλλα που έκανε αμέσως το πλασέ αλλά πέρασε άουτ

52′ O Nτακόλ μόνος του απέναντι στον πορτιέρο, δεν έπιασε καλά την κεφαλιά και ο τελευταίος την μπλόκαρε.

47′ Σουτ του Βέρμπη, μπλόκαρε ο Βούρας

46′ Kεφαλιά του Ντακόλ, η μπάλα λίγο άουτ

46′ Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο στην Ριζούπολη, με την ΑΕΚ στην σέντρα.

Τέλος ημιχρόνου στην Ριζούπολη, η ΑΕΚ κερδίζει με 2-0 την Κηφισιά χάρη στα γκολ των Τζανετόπουλου και Ντακόλ.

38′ Σουτ του Πλατέλλα, η μπάλα έφυγε άουτ

36′ ΓΚΟΛ Εκτέλεση φάουλ του Ρόβα, η μπάλα συστημένη στο κεφάλι του Ντακόλ και στα δίχτυα για το 0-2!

35′ Κίτρινη στον Κολοτούρο

34′ Σουτ του Πλατέλλα, η μπάλα πάει στα χέρια του πορτιέρο της Κηφισιάς.

28′ Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ, μετά απο συνεργασία ο Γροντής από το ύψος του πέναλτι έστειλε την μπάλα πολλά μέτρα πάνω απο το οριζόντιο δοκάρι!

25′ Φοβερό σουτ του Πλατέλλα εκτός περιοχής, η μπάλα λίγο άουτ!

22′ Εκτέλεση φάουλ του Ντακόλ, η μπάλα κόντραρε και έφυε κόρνερ

17′ ΓΚΟΛ Κόρνερ από τον Ρόβα, η μπάλα στο δεύτερο δοκάρι στον Τζανετόπουλο που με πλασέ έκανε από κοντά το 0-1!

15′ Σουτ του Ανάκογλου, η μπάλα άουτ

14′ Σουτ του Κορδέρο, η μπάλα άουτ

4′ Tεχνικό σουτ του Ανάκογλου, η μπάλα λίγο άουτ

3′ Σουτ του Ντακόλ, η μπάλα κόρνερ