Πάρτι... για την ΑΕΚ Κ16, διέλυσε με 6-0 τον Ατρόμητο! (ΦΩΤΟ)

Σε παράσταση για ένα ρόλο μετέτρεψε τον αγώνα με τον Ατρόμητο, η Κ16 της ΑΕΚ!

Η ομάδα Κ16 της Ενωσης νίκησε με 6-0 την αντίστοιχη του Ατρομήτου, σε αγώνα για το τουρνουά Attica στα Σπάτα. Ενα γκολ από τον Ηλία Βαφειάδη στο πρώτο ημίχρονο και πέντε στο εντυπωσιακό δεύτερο μέρος της ΑΕΚ, με τέρματα των Τόλη Χριστόπουλο και Σοφοκλή Μιχόπουλο και χατ-τρικ του Λαέρτη Παπά.

Η σύνθεση της ΑΕΚ: Μητσόπουλος, Κασιόλας, Τσιόκρης, Μιτάι, Σκαμπαρδώνης, Κοκοτσάκης, Μαρκοπουλιώτης, Γραμμένος, Μπάλας, Πρωτούλης, Βαφειάδης. Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι Μαρίνης, Κανελλόπουλος, Τσαχματιώτης, Καλτσάς, Γιαννακού, Βλαχίδης, Σαράντης, Παπάς, Μιχόπουλος, Χριστόπουλος.