Ουζουνίδης: «Μεγάλο σκορ με μία μέτρια εμφάνιση»

Εικόνες από το ΑΕΚ-Άρης

Η ΑΕΚ ήταν καταιγιστική στο ματς με τον Άρη, κερδίζοντας εύκολα με 4-0. Μετά το τελος του ματς, ο Μαρίνος Ουζουνίδης έκανε το πρώτο του σχόλιο στην κάμερα της NOVA.

«Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν άδεια σαν ομάδα, όπως ήταν και το γήπεδο. Ήμασταν πάρα πολύ τυχεροί που πετύχαμε το γκολ. Η απόδοση μας στο πρώτο ημίχρονο δεν ήταν καλή. Ήμασταν αρκετά νευρικοί καθ΄όλη την διάρκεια του.

Όλα αυτά τα διορθώσαμε στο δεύτερο ημίχρονο, όπου και ήμασταν καλύτεροι από τον αντίπαλο μας. Με λίγα λόγια ένα μεγάλο σκορ με μία μέτρια εμφάνιση».