Περαμαϊκός - ΑΕΚ 1-2 (ΤΕΛΙΚΟ)

ΦΩΤΟ από το Κηφισιά - ΑΕΚ

γκολ goalΗ ΑΕΚ αντιμετωπίζει στις 17:00 τον Περαμαϊκό για την 28η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Γ’ εθνικής και το enwsi.gr θα σας μεταδώσει LIVE όλο το παιχνίδι μέσω WEB RADIO από το γήπεδο του Περάματος.

Στο μικρόφωνο για την περιγραφή θα είναι ο Κώστας Τσίλης και ο Μανώλης Βογιατζάκης, ενώ στο ρεπορτάζ του αγώνα και στην LIVE γραπτή εξέλιξή του οι Σταύρος Καζαντζόγλου και Τάσος Καπετανάκος. Ακούστε το ματς πατώντας το “play” στην παρακάτω οθόνη και κατά την διάρκεια του αγώνα στείλτε τα σχόλια σας.

Μετά το τέλος της αναμέτρησης μείνετε στο enwsi.gr και δείτε LIVE μέσω WEB TV τα όσα θα πει ο Τραϊανός Δέλλας στη συνέντευξη τύπου.

Live streaming video by UstreamΔΕΙΤΕ ΤΟ LIVE

Τέλος αγώνα στο Πέραμα, η ΑΕΚ γυρίζει από το 1-0 με τα γκολ των Πεταυράκη-Ράμα και κερδίζει 1-2.

83′ ΓΚΟΛ Ο Ράμα με δυνατό πέναλτι κάνει το 1-2 στο Πέραμα!

83′ Πέναλτι υπέρ της ΑΕΚ με χέρι του Ερρίκου!

78′ Μεγάλη ευκαιρία χαμένη με το πλασέ του Πλατέλλα, να φεύγει λίγο άουτ!

74′ Ο Ανάκογλου παίρνει κίτρινη για θέατρο

72′ Σουτ του Πλατέλλα, η μπάλα λίγο άουτ

71′ Ο Λαμπρινάτος με σουτ στέλνει την μπάλα άουτ.

69′ Κίτρινη στον Πεταυράκη για μαρκάρισμα στον Δημγκιόκα

68′ ΓΚΟΛ Ο Πεταυράκης με πολύ δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, έστειλε την μπάλα στο δοκάρι και στα δίχτυα του Μώτου για το 1-1. Ο κόσμος χειροκροτά το υπέροχο γκολ!

Ο Ρόβας με τον Ανάκογλου στα χαφ, αριστερά ο Γροντής, μπακ ο Πεταυράκης, δεξιά στην επίθεση ο Παληαρούτας, με τον Πλατέλλα ελεύθερο πίσω απο τον Ράμα.

65′ Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ, Ρόβας και Πλατέλλας στις θέσεις των Κέζου και Τσουμάγκα

64′ Σουτ του Ανάκογλου, εύκολα μπλόκαρε ο Μώτος.

57′ Δεύτερη αλλαγή για τον Περαμαϊκό, ο Ανδριανόπουλος εκτός, στην θέση του ο Σεβάι

56′ Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Ανάκογλου στην θέση του Μούργκα

55′ Κίτρινη κάρτα στον Σαμαρά

49′ Μεγάλη ευκαιρία για το 1-1, απέκρουσε εντυπωσιακά ο Μώτος το παραλίγο αυτογκόλ του Ντούμπερετ.

47′ Καλή ευκαιρία του Δεμερτζή, η μπάλα άουτ

46′ Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο στο Πέραμα

Ημίχρονο στο Πέραμα, η κακή ΑΕΚ χάνει με 1-0

45′ Κίτρινη κάρτα στον Χατζηγιαννάκο

43′ Πολύ κακή εμφάνιση της ΑΕΚ, εδώ και 20 λεπτά δεν μπορεί να μπει στην αντίπαλη περιοχή

30′ Πρώτη αλλαγή για τον Περαμαϊκό, εκτός ο Κωνσταντίνου στην θέση του ο Λαμπρινάτος

28′ Εκτέλεση φάουλ του Γροντή, εύκολα μπλόκαρε ο Μώτος.

25′ Εκτέλεση φάουλ του Ράμα, μπλόκαρε εντυπωσιακά ο Μώτος

21′ ΓΚΟΛ Μετά από λάθος του Τσουκαλά ο Χατζηγιαννάκος είχε αρκετό χώρο έξω από την περιοχή, δεν βρήκε αντίπαλο απέναντι του, σούταρε δυνατά και ξεγέλασε τον Ντούνη για το 1-0

18′ Σουτ του Γροντή έξω από την περιοχή, η μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

15′ Δυνατό σουτ του Παληαρούτα, απέκρουσε στο γάμα ο Μώτος!

14′ Ο Γροντής πλάσαρε από το πλάι, ο Χατζηγιαννάκος πάνω στην γραμμή διώχνει!

12′ Σουτ του Παληαρούτα, η μπάλα λίγο άουτ πάνω απο το δοκάρι.

Aπό τα μεγάφωνα του γηπέδου ακούγονται ευχές για την γρήγορη επάνοδο της ΑΕΚ στην Α’ εθνική και στις επιτυχίες.

1′ Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Περαμαϊκό, με τον Κωνσταντίνου απο κοντά να μην μπορεί να σκοράρει. Ο επόπτης υπέδειξε πάντως οφσάιντ.

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη της Βασιλικής Καραγιάννη, η οποία έφυγε πριν λίγες ημέρες

Ξεκινά η μετάδοση του WEB RADIO του enwsi.gr!

ΑΕΚ και Περαμαϊκός αποσύρονται στα αποδυτήρια

Οι δύο ομάδες συνεχίζουν την προθέρμανση τους στο πλαστικό του Περάματος

Διαιτητής του αγώνα ο Κέκελος, με επόπτες τους Μπρεσιάκα – Σπυριδόπουλο

Ο Αντώνης Κέζος ετοιμάζει την προθέρμανση της ΑΕΚ

Στον πάγκο της ΑΕΚ: Βούρας, Αργυρίου, Ρόβας, Κορδέρο, Κάτσικας, Πλατέλλας, Ανάκογλου

Η ενδεκάδα του Περαμαϊκού: Μώτος, Καραγιάννης, Ντούμπερετ, Σαμαράς, Ερρίκος, Κωνσταντίνου, Νταλάκος, Χατζηγιαννάκος, Δημγκιόκας, Δεμερτζής, Ανδριανόπουλος. Στον πάγκο οι: Πίπερης, Λαμπρινάτος, Σεβάι, Γκιάτης, Λαπατάς, Ιατρού, Σαμλίδης.

Ο Τραϊανός Δέλλας αποφάσισε να ξεκινήσει το σημερινό παιχνίδι με τον Περαμαϊκό εκτός έδρας, με τον Ντούνη κάτω από τα δοκάρια, τον Τσουκαλά δεξί μπακ, τον Τσουμάγκα αριστερό μπακ, τους Τζανετόπουλο – Σταθάκη στο κέντρο της άμυνας, τους Κέζος – Γροντής – Παληαρούτας στα χαφ, τον Πεταυράκη αριστερά, τον Μούργκα δεξιά, τον Ράμα σέντερ φορ.

Οι παίκτες της ΑΕΚ κάνουν αναγνωριστική βόλτα στον πλαστικό τάπητα. Υπάρχει αρκετός ήλιος αυτή την ώρα στο γήπεδο

Μόλις αφίχθη η αποστολή της ΑΕΚ στο γήπεδο του Περάματος.